Cześć, nazywam się Arek Prus i witam Cię w podcaście dla przedsiębiorczych. W tym, krótkim odcinku opowiem o co chodzi ze zmodelowanymi, jak możesz stać się częścią społeczności podcastu i do kogo jest on właściwie skierowany.

 

Wersja audio

Wersja wideo

Wersja tekstowa

Marzyciel. Od zawsze nim byłem. Bardzo szybko się jednak przekonałem, że marzeń nie da się zrealizować myśląc o nich. Oprócz świetnych pomysłów trzeba jeszcze podjąć działanie. Odkrywcze nie? 😉

Przyznam Ci się do czegoś… Na samym początku jarałem się jak dziecko samą wiedzą, ale nic z nią nie robiłem. W pewnym momencie stało się to dla mnie przytłaczające – inwestowałem dużo czasu w czytanie książek, spotkania networkingowe, szkolenia, a rezultatów brak. Obserwowałem tylko jak kolejne osoby realizują od zera swoje pomysły. A ja? Stałem w miejscu.

Postanowiłem, że z każdej rozmowy, szkolenia czy książki wezmę na warsztat jedną konkretną rzecz, którą przetestuję. Następnie patrzyłem co działa, a co nie działa. Wyciągałem wnioski i modelowałem pod siebie.

I dzisiaj właśnie przychodzę do Ciebie w tym temacie: stworzyłem podcast, który ma być dla Ciebie inspiracją do działania. W każdym odcinku znajdziesz konkretną strategię, którą możesz przetestować i zmodelować. Strategia to nie tylko konkretna technika narzędzie, ale także mindset autora strategii. Dzięki temu zyskasz szerszą perspektywę.

Dlatego wywiad będzie składał się z dwóch części. Mindset gościa oraz jego strategia w zakresie jego ekspertyzy. Gośćmi będą tylko praktycy. Osoby, które zjadły zęby w swoim temacie oraz uzyskały konkretne rezultaty.

To podcast dla ludzi przedsiębiorczych. Tematyka odcinków to:

  • sprzedaż i marketing
  • przywództwo
  • wystąpienia biznesowe
  • oraz kategoria joker (odkryjesz ją wraz z rozwojem podcastu)

 

To podcast dla słuchaczy i tworzony przez słuchaczy. Co mam na myśli? Jak wspomniałem wcześniej znajdziesz tutaj wywiady z praktykami. Znajdą się tu także moje autorskie audycje z zakresu sprzedaży i przywództwa.

Wierzę jednak, że Ty również korzystasz ze strategii, które generują u Ciebie rezultaty i być może chciałbyś się nimi podzielić. Po więcej szczegółów zapraszam Cię do zakładki ZOSTAŃ ZMODELOWANY, która znajduje się na stronie zmodelowani.pl

Słuchaj, zmodeluj i zarabiaj.